O czym będzie ten blog

Grudzień 6, 2011

Zapewne wielu z Was zna motto zawodowe dr House’a z popularnego serialu TV. Brzmi ono: „Wszyscy kłamią”. Otóż na temat sprzedaży można ukuć podobną sentencję: „Wszyscy sprzedają”.

Każdy z nas zajmuje się sprzedażą – na różnych poziomach rozumienia tego słowa. Sprzedajemy siebie podczas rozmów w sprawie pracy, sprzedajemy swoje pomysły naszym współmałżonkom i dzieciom, sprzedajemy swoje wymówki i usprawiedliwienia tym, u których liczymy na taryfę ulgową. Wreszcie, część z nas zajmuje się sprzedażą w ścisłym tego słowa znaczeniu.

Sprzedajemy produkty i usługi naszym klientom. Robimy to zawodowo aby zarabiać na życie. Niektórzy z nas robią to całkowicie na własny rachunek, inni – jako podwładni i współpracownicy. Każdy z nas – niezależnie od tego czy sprzedaje, czy też „sprzedaje” chciałby wiedzieć jak to robić lepiej, mądrzej czy skuteczniej.

Dostarczaniem informacji właśnie na ten temat będę się zajmował na swoim blogu. Zapraszam zatem wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat sprzedaży. Gorąco zachęcam nie tylko do czytania, lecz także do informacji zwrotnej w postaci komentarzy.

Pozdrawiam

Michał Lisiecki

Facebook

Archiwa

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2017